Kolm Pikka Sõrme

Kolm virvendavat viirastust, mille paine on nii pikkade sõrmedega, et need ulatuvad end ikka sirutuma kusagilt kaugmineviku hämarustest tänasesse näpuga näitama –
Sina, Sa, Selline

healing-hands.jpg

Esimene … istusin mingi suure ja enesekindla tüdruku kõrval, kes aina seletas. Otsisin oma kotist ühte vihikut, mida ma teadsin, et mul seda pole, sest olin selle täis sodinud.
Püüdsin seda teha nii, et keegi ei näeks, mis mul seal kotis toimub, seal oli paras segadus ja paberite servad narmendasid.
Soovisin, et oleksin nähtamatu…

Teine … mul oli üks kohupiima sai, mille olin just ostnud. Tahtsin seda jagada oma sõbrannaga ja murdsin juba saia pooleks. Sai oli värske ja see rebenes veidi vildakalt.
Siis tulid sinna veel kaks tüdrukut, kellele ma poleks tahtnud saia anda, aga nad küsisid. Hakkasin vastumeelselt neid kahte poolikut tükki veel pooleks jagama ja sellest tuli vaid jama. Üks tükk oli ainult kohupiim, üks tükk ainult valge saia sisu, mis mu peos nätskeks klombiks muutus ja veel kaks koorikut.
Ma ei tahtnud enam kellelegi midagi anda…

Kolmas …siis me hakkasime hüppama. Ma hüppasin väga hästi, aga minu kõrval väiksem tüdruk hüppas hoopis kaugemale. Püüdsin seletada, et ma polekski saanud kaugemale hüpata, sest teine tüdruk jäi mulle ette,
kuigi see poleks muutnud nagunii midagi…

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: